ENVI-PAK, a.s., Bratislava PDF Tlačiť E-mail

Základné informácie o spoločnosti


ENVI-PAK, a. s.
Galvaniho 7/B
821 04 Bratislava 2

  www.envipak.sk
  Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript.

Predmet činnosti
ENVI-PAK, a.s. ako základnú službu poskytuje zabezpečenie zberu, zhodnotenia alebo recyklácie odpadov z obalov pre svojich klientov v zmysle §8, ods. 2 Zákona 529/2002 o obaloch Z.z. v znení neskorších predpisov a plnenie limitov recyklácie v nadväznosti na Nariadenie vlády 220/2005 Z.z. ENVI-PAK svojou činnosťou podporuje systém fungovania a rozvoja separovaného zberu a následnej recyklácie odpadov z obalov.
Podporujeme systém zberu odpadov z obalov priamo od občanov v mestách a obciach. Poskytujeme priamu platbu za všetok vyzbieraný a recyklovaný odpad z obalov pochádzajúci z domácností vzniknutý na území mesta alebo obce bez ohľadu na jeho množstvo.

Informácia pre obce
Pokiaľ zastupujete meso alebo obec na Slovensku a máte záujem o finančnú podporu na separovaný zber, bližšie informácie o tom, ako ju môžete získať, sú dostupné na e-mailovej adrese Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript. . Na tel. čísle 02 / 333 22 730 je k dispozícii pracovník ENVI-PAK, ktorý Vás bude ochotne informovať, ako môže získavať finančnú podporu i Vaše mesto alebo obec.